Promocje na okapy

Przecny na Święta - zniżki na sprzęt AGD i drobne AGD w Media Expert!

Trwa ostatni tydzień promocji "Przeceny na Święta" w Media Expert, dzięki której w tym tygodniu wybrane AGD i AGD do zabudowy (np. lodówki, pralki, zmywarki, kuchenki, płyty, okapy, kuchenki mikrofalowe itp) oraz drobne AGD (np. odkurzacze, żelazka, ekspresy, depilatory, golarki, suszarki, szczoteczki, miksery, roboty, blendery i inne) kupisz jeszcze taniej, z gwarancją dostawy przed Świętami!

Totalnie niskie ceny w NEONET - zniżki na duże i małe AGD!

Trwa promocja "Totalnie niskie ceny" w NEONET, dzięki której małe AGD takie jak  depilatory, golarki męskie, suszarki, sprzęt do stylizacji włosów, wyciskarki, sokowirówki, blendery, roboty kuchenne i inny sprzęt oraz duże AGD i AGD do zabudowy jak piekarniki, płyty, kuchnie, lodówki, zmywarki, pralki, okapy, kuchenki mikrofalowe kupisz jeszcze taniej!

Bony RTV EURO AGD w prezencie przy zakupie sprzętu AGD!

W RTV EURO AGD trwa promocja "Cicha noc przez cały rok", w ramach której wybrane odkurzacze, pralki, zmywarki, lodówki, okapy, miksery, blendery, wyciskarki, wypiekacze i inny sprzęt AGD kupisz nie tylko taniej, ale również otrzymasz w prezencie bony EURO na kolejne zakupy!

Promocja na AGD do zabudowy GORENJE - robot kuchenny gratis!

Trwa promocja na AGD do zabudowy GORENJE w Media Expert, w ramach której kupując zestaw sprzętu AGD do zabudowy składający się m.in. z piekarnika, płyty, zmywarki, kuchenki mikrofalowej, lodówki i/lub okapu, możesz otrzymać robot kuchenny GORENJE SBR1000BE w prezencie.

Subskrybuj to źródło RSS