Promocje na zamrażarki

Kup AGD za pół ceny z odroczeniem spłaty na raty w Media Expert!

Trwa promocja w Media Expert, w ramach której możesz kupić AGD za połowę ceny - 50% ceny zapłacisz teraz, a drugą połowę za pół roku na darmowe raty, dzięki czemu kupisz np. lodówkę, kuchenkę, piekarnik, kuchenkę, odkurzacz, robot kuchenny, żelazko, pralkę, suszarkę lub golarkę płacąc tylko 50% teraz!

Bony na zakupy w Piotr i Paweł grais do zakupów AGD w SATURN!

Trwa promocja w SATURN "Saturn i Piotr i Paweł ułatwiają zakupy", w ramach której kupując sprzęt AGD (zmywarki, płyty, grzejne, lodówki, kuchnie, piekarniki, lodówki, lodówko-zamrażarki, pralki, suszarki, lokówki, zamrażarki, kuchenki, mikrofalowe, ekspresy do kawy, okapy, odkurzacze, żelazka, roboty kuchenne, depilatory, agd dla dzieci, golarki, szczoteczki elektryczne, suszarki do włosów, prostownice itp.) otrzymasz w prezencie bony zakupowe Piotr i Paweł na dowolne zakupy za darmo!

Przecny na Święta - zyskaj do 50% zniżki na sprzęt AGD i drobne AGD w Media Expert!

Trwa promocja "Przeceny na Święta" w Media Expert, dzięki której w tym tygodniu wybrane AGD i AGD do zabudowy (np. lodówki, pralki, zmywarki, kuchenki, płyty, okapy, kuchenki mikrofalowe itp) oraz drobne AGD (np. odkurzacze, żelazka, ekspresy, depilatory, golarki, suszarki, szczoteczki, miksery, roboty, blendery i inne) kupisz z rabatem do 50%!

Subskrybuj to źródło RSS