Promocja "Rabaty za oceny" w Neonet - kup wybrany sprzęt i odbierz rabat za oceny na świadectwie!
Promocja "Rabaty za oceny" w NEONET

Promocja "Rabaty za oceny" w Neonet - kup wybrany sprzęt i odbierz rabat za oceny na świadectwie!

  • Promocja dostępna w Neonet
  • Opublikowano

Trwa promocja w NEONET, w ramach której kupując wybrany sprzęt AGD objęty promocją, jak np. golarka, prostownica czy blender, otrzymasz dodatkowy rabat za oceny na świadectwie!

W ramach aktualnej promocji "Rabaty za oceny" w sklepach NEONET, kupując promocyjny sprzęt małego AGD, otrzymasz dodatkową zniżkę! Aby skorzystać z promocji w NEONET:

01W sklepie stacjonarnym kup za min. 250 zł sprzęt objęty promocją, jak np. żelazko, robot kuchenny czy depilator. Promocyjne sprzęty możesz zobaczyć tutaj.

02Pokaż przy kasie świadectwo szkolne swoje lub swojego dziecka.

03Odbierz rabat: 5 zł za każdą piątkę i 6 zł za każdą szóstkę.

Promocja ważna jest do 22 czerwca 2019 roku.

shopping_basket

W promocji biorą udział min.: Blender BRAUN MQ5045, KENWOOD Robot planetarny KM287, Żelazko BOSCH TDA70EASY, BRAUN Depilator Silk-expert IPL BD5008, sensor kolorytu skóry SensoAdapt™ + szczoteczka do oczyszczania twarzy, Suszarka do włosów PHILIPS HP8280/00 z technologią MoistureProtect, PHILIPS Prostownica HP 8361/00, Golarka BRAUN 3045 i inne.

card_giftcard

Korzystając z promocji otrzymasz: 5 zł rabatu za każdą piątkę i 6 zł rabatu za każdą szóstkę! Rabat z ocen na świadectwie sumuje się. Rabat uzyskany na podstawie jednego Świadectwa nie może przekroczyć 102 zł. Jedno Świadectwo, może służyć do otrzymania rabatu tylko raz.

Sprzęt AGD biorący udział w promocji: